Popüler Tatil Bölgeleri
Lüx Moteller
Avşa Adası
Apart Motel
Avşa Adası
Apart Motel
Avşa Adası
Apart Motel
Lüx Oteller
Avşa Adası
Otel
Avşa Adası
Apart Motel
Avşa Adası
Otel
Ekonomik İşletmeler
Avşa Adası
Apart Motel
Avşa Adası
Villa
Avşa Adası
Pansiyon
Modern Apartlar
Avşa Adası
Pansiyon
Avşa Adası
Apart Motel
Avşa Adası
Apart Motel
Yiğitler Koyu Tesisleri
Avşa Adası
Pansiyon
Avşa Adası
Pansiyon
Avşa Adası
Apart Motel

Avşa Adası Hava Durumu

Kurumsal

NEDEN   Avsaadasi.Com.Tr ____________________________________________________________

  

   Avşa Adası Elektronik Online Reklam Hizmetleri, 2007 yılında Sayın Samet KONAK tarafından kurularak Turizm sektörü, reklamcılık alanında hizmet vermeye başlamış ve hizmette 5 yılı geride bırakarak Turizm Sektörünün önemli kilometre taşlarından biri haline gelmiştir. Kuruluşundan bu güne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir.

   Avşa Adasın’da güçlü otel bağlantıları ve online olarak birbirine bağlı yayın organları ile geniş bir hizmet ağına sahip olan Avsaadasi.com.tr dinamik yazılımcı ve danışman kadrosuyla, her zaman en kaliteli otel, motel, pansiyon ve villaları en uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir.

   Avsaadasi.com.tr sektörel yatırımlarını her zaman müşterilerine daha yakından ulaşmak adına kullanmış ve teknolojik anlamda birçok ilke de imza atmıştır. 2008 yılında kendi  ilk ve tek özel suncusunu sizlerin hizmetine sunmuş, daha kaliteli ve hızlı hizmet almanızı sağlamıştır.
  

   Yıl genelinde, www.avsaadasi.com.tr ve internet sitemize 300.000 ziyaretçi sayımız ile hizmet veren firmamız, 5 yılı aşkın bu süre içerisinde 1.500.000’un üzerinde misafire hizmet vermiştir ve %95 müşteri memnuniyeti sağlamanın ve % 80 tekrar müşterisi olmasının haklı gururunu yaşamaktadır. Sunmuş olduğumuz hizmet planlamasında her zaman misafir görüşlerinin ışığında yol alan ve her görüşü can kulağı ile dinleyen Avşa Adası Elektronik Online Reklam Hizmetleri sektörel başarısının temelinde siz değerli müşterilerine verdiği önem yatmaktadır.

5 Yılı aşkın tecrübemizle…
Genç ve dinamik kadromuzla…
Müşterilerimize verdiğimiz değerle…


Tatilinizde Emin Ellerdesiniz…

Avşa Adası Konaklama Tesisleri                                                                                                                                                                         Bu sayfayı paylaş Facebook'da paylaşın Twitter'da paylaşın Friendfeed'de paylaşın