Avşa Adası Rehberi

Avşa Adası Günlük Kiralık Evler ve Fiyatları 2024

Avşa Adası Günlük Kiralık Evler ve Fiyatları 2024

Avşa Adası günlük kiralık evler kişi başı 750 TL’den başlayan fiyatlar ile 2024 yaz sezonunda bahçeli, denize sıfır ve müstakil evlerde sizleri bekliyor.

Avşa’da yaz boyunca hizmet veren günlük kiralık evler, ev sahipleri tarafından misafirlerine günlük temizliği yapılarak günlük, haftalık veya aylık olarak sunulmaktadır. Fiyatlar evin konumu, büyüklüğü, özellikleri, sezon ve rezervasyon süresine göre değişmektedir.

2024 sezonu için geçerli günlük ortalama fiyatlar kişi başı 750-1500 TL arasında sunulan hizmete göre farklılaşmaktadır.

Avşa’da yaz boyunca düzenlenen konser aktiviteleri yakından takip edebileceğiniz, doğa harikası plajların yakın konumdaki günlük kiralanan dairelerde tatilinizi keyif dolu geçirebilirsiniz. Renkli gece hayatı ile ünlü Avşa Adası’nın barlar sokağına yakın günlük evlerde rahat bir tatil yapabilirsiniz.

Avşa adası kiralık evler konuma göre bahçeli, deniz manzaralı veya havuzlu olarak değişiklik göstermektedir. Kiralık evlerin yatak kapasitesi  2 ile 10 kişi arasında değişmektedir.

Özellik olarak tatilcilerin rahat ve konforlu bir tatil geçirmeleri için gerekli tüm eşyalarla donatılmıştır. Ayrıca, klima, wifi, TV, çamaşır makinesi gibi modern olanaklar da sağlanabilir.

İster ailenizle ister arkadaşlarınızla seyahat edin, Avşa Adası kiralık evleri tatilinizi unutulmaz kılmak için mükemmel bir seçenektir.

Avşa Adası’ndaki kiralık evlere web sitemiz üzerindeki telefonlardan rezervasyon yapabilirsiniz.

Avşa Adası Günlük Kiralık Evler ve Fiyatları 2024 Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Avşa Adası kiralık evler için 1 gecelik konaklama fiyatları 350 – 500 TL arasında değişmektedir.

Telefon ile kiralık ev sahibini arayıp,  1 günlük konaklama bedelini tesisin hesabına EFT ile göndererek rezervasyon yapabilirsiniz.